środa, czerwiec 19, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na luty dla Byka Horoskop na luty dla Byka

"Najdalej zajdzie ten człowiek, który wie, dokąd idzie." Napoleon Bonaparte

Byki będą miały w tym miesiącu ogromną intuicję, która będzie im pomocna w podejmowaniu ważnych decyzji, których mogą mieć przed sobą sporo. Szczególnie w życiu zawodowym mogą stanąć przed ważnymi wyborami, ale to, co teraz rozpoczną może przynieść im zadowolenie, pieniądze i satysfakcję na długo potem. Mają teraz dobrą passę w życiu i powinny ją wykorzystać. Mogą dostać nowe propozycje współpracy, nowe oferty, nowe zlecenia, dzięki którym mają szansę osiągnąć w życiu prawdziwy dobrobyt.

Byki w związkach mogą dojrzeć do decyzji o powiększeniu rodziny. Mogą też pomyśleć o zmianie mieszkania na większe lub o budowie domu. Byki samotne mogą spotkać miłość na swej drodze i będą poważnie myśleć o tym, jak nie dać jej odejść.

Byli urodzone 13-15 maja mogą na swej drodze spotykać wiele przeszkód, w pracy denerwować je będzie zastój, a do tego odezwać się mogą dolegliwości chroniczne.

Niekorzystny układ Saturna i Urana sprawi iż ludzie spod znaku Byka będą senni co może negatywnie wpłynąć na ich pracę oraz życie rodzinne. ?Byk to osoba o ogromnej fantazji, pełen dobrej energii, nie umiejący wytrzymać w stałym miejscu, taka jego natura. Jeżeli nie zapomni o tym co liczy się w życiu będzie mógł zaliczyć najbliższy okres do szczęśliwych. Kolejny tydzień okaże się idealnym okresem dla Byka, który może być użyty do przeprowadzenia dużej analizy swoich osiągnięć, dokładne porównanie plusów i minusów przedstawi Ci co należy zmienić. ?W przyszłym okresie pożądana jest troska o zdrowie, stąd konsumuj dużo owoców. Na początku tygodnia zauważysz, że bez wątpliwości Świat należy do Ciebie. Bez wysiłku zjednasz sobie innych do własnego zdania. Twoje wybory będą słuszne. Chwyć przysłowiowego byka za rogi i zacznij działać! Energia i wiara w siebie zagwarantują Ci sukces w realizacji planów.