środa, lipiec 17, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na marzec dla Ryb Horoskop na marzec dla Ryb

„Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację.” Łukasz Świderski

Ryby będą teraz w swoim żywiole, będą marzyć, fantazjować, oddawać się słuchaniu muzyki i poetyckim wizjom. Ryby artystki będą miały szczególnie dobry okres, ich wyobraźnia będzie teraz wyjątkowo rozbudzona.

Marzec będzie dobrym czasem dla miłości. W związkach Ryb zapanuje zmysłowa atmosfera, ale ważniejsza może okazać się praktyczna strona rzeczywistości we dwoje, będą mogły budować wspólnie materialne podstawy bytu. Wolne Ryby mogą poznać bratnią duszę i poczuć, że znalazły to, o czym zawsze marzyły.

W pracy powiedzie je intuicja, każda decyzja będzie trafiona i zostaną zauważone przez szefa. Wraz z początkiem wiosny ich marzenia zawodowe mogą się zrealizować, mogą zobaczyć przed sobą szerokie perspektywy.

Ryby urodzone 25-26 lutego mogą mieć poczucie, że całkiem oderwały się od rzeczywistości, muszą uważać na uzależnienia.

Nadciągający tydzień to zarodek świeżych przygód. W końcu zrobisz zaległe zadania, jednak bez poparcia krewnych będzie szło z mozołem, nie trać głowy i działaj natychmiast. Przesuń wszystkie strapienia w zapomnienie. Nadchodzący tydzień będzie dla Ryby wyjątkowo łagodny. Zbliżające się dni to wyśmienity czas na odpoczynek. Spędzaj znacznie mniej chwil przed telewizorem, udaj się na siłownię - powiększy to twoją chęć do dalszego działania. Zbliżający się tydzień to bardzo dobry moment na zakupy. Koszmarna aura odbije się znacznie na twoim nastroju. Zeszły tydzień był dla Ryby wybitnie dobry, z tego powodu spróbuj utrzymać aktualną pozycję.

Więcej w tej kategorii: Bliźnięta 22.V. - 20.VI. »