wtorek, luty 27, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Horoskop dla Bliźniąt na maj Horoskop dla Bliźniąt na maj

"Rzeczywistość jest tylko iluzją, aczkolwiek bardzo trwałą." Albert Einstein

Dla Bliźniąt marzec nie będzie najlepszym miesiącem. Ta pora roku obniża ich odporność na przeziębienia, mogą popadać w melancholię, tęsknić będą za wiosną i słońcem. Będą bardziej niż zwykle roztrzepane, będą zajmować się rzeczami nieistotnymi, trudno będzie im się skupić. Dopiero wraz z nadejściem wiosny, w trzeciej dekadzie miesiąca, będą miały lepsze samopoczucie, nabiorą wtedy sił i energii do działania.

W uczuciach będą miały dobry czas, w stałych związkach mogą liczyć na wsparcie partnera i rozkwit uczuć, a wolne Bliźnięta mogą poznać kogoś interesującego.

W sprawach zawodowych będą miały trudności z koncentracją, ich pomysły nie zawsze będą dobrze przyjmowane, ale za to dobrze będzie im szło w negocjacjach i mogą podpisać korzystne umowy.

Bliźnięta urodzone 27-28 maja będą rozkojarzone, mogą mieć poczucie, że tkwią w sytuacji bez wyjścia

Niesprzyjający układ Saturna i Plutona sprawi, że ludzie spod znaku Bliźniąt staną się rozkojarzeni co może niekorzystnie wpłynąć na ich pracę i życie miłosne. ?Jeżeli wśród obowiązków, którymi się zajmujesz, są przedsięwzięcia zawiłe, dobrze jest je robić właśnie teraz. W tym tygodniu zdasz sobie sprawę, że nie mają rzeczy niemożliwych. Bez problemu zjednasz sobie przyjaciół do własnych planów. Twoje plany będą świetne. Nie trać czasu i działaj! Przebojowość i energia zagwarantują Ci sukces w realizacji planów. Rozpoczął się czas pozyskiwania świeżych informacji. Zaczniesz stawiać dociekliwe i ciężkie pytania przełożonym czy współpracownikom. Nie bój się pytać i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Zadbaj o swoją edukację, zapisz się na kursy zawodowe. Poszerzona wiedza i umiejętności mogą podnieść Twoją samoocenę. Kolejny tydzień okaże się idealnym czasem dla Bliźniąt, który powinien być wykorzystany do stworzenia małej analizy swoich osiągnięć, dokładne porównanie plusów i minusów przedstawi Ci co należy zmienić.