sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na marzec dla Koziorożca Horoskop na marzec dla Koziorożca

"Nic w życiu nie przychodzi samo. Nie wystarczy w coś wierzyć; trzeba mieć siłę pokonywać przeszkody i walczyć." Golda Meir

Koziorożce będą w marcu bardzo uczuciowe, będą wrażliwe na odczucia innych i z empatią będą podchodzić do otoczenia. Będą dużo rozmyślać nad sensem życia, a do tych rozważań skłoni je wyjątkowa dobra passa, jaka będzie ich udziałem. Mogą spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów sytuacji, które mogą diametralnie zmienić ich życie na szczęśliwsze. Dotyczyć to będzie głównie sfery zawodowej, w której będą osiągać teraz wielkie sukcesy.

W uczuciach jednak może dziać się nie najlepiej. W stałych związkach może dochodzić do nieporozumień, tak jakby partner nadawał na zupełnie innych falach. Samotne Koziorożce mają małe szanse na poznanie miłości swego życia.

Koziorożce urodzone 1-6 stycznia mogą mieć ochotę zmienić wszystko w swoim życiu, co może wprowadzić w ich życiu wielki zamęt. Często będą miały wrażenie, że nie mają wpływu na to co się dzieje.

Poniedziałek w pracy nie będzie zapowiadał niczego dobrego, aczkolwiek niespotykane ułożenie Saturna sprawi miłą niespodziankę w piątek. Wolne chwile dzięki oddziaływaniu Merkurego i Marsa to przywołanie miłych wspomnień z dawnych lat. Sprzyjający układ Merkurego oraz Saturna spowoduje, iż ludzie spod znaku Koziorożca staną się weseli co może korzystnie wpłynąć na ich pracę oraz życie rodzinne. Nie oglądaj się na innych, rób swoje. Ludzie będą przeszkadzać Ci w tym, jednak specyficzne położenie Marsa pomoże Ci i osiągniesz sukces. Nie zgódź, aby prywatne kłopoty zostały treścią pogawędek w firmie - bo może to bardzo negatywnie rzutować na Twoją sytuację w firmie. Planety w tym tygodniu Ci sprzyjają. Wenus i Saturn sprawią, że osiągniesz spory sukces w sferze uczuciowej, więc należy się starać.

 

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec