czwartek, lipiec 18, 2024
wtorek, 23 lipiec 2019 22:06

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na sierpień dla Koziorożca Horoskop na sierpień dla Koziorożca

"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę."    Iason Evangelu

Koziorożce mogą być w tym miesiącu odrobinę rozleniwione. Nadmiar pracy, korzystne propozycje, a także ich wrodzona obowiązkowość nie pozwoli im skorzystać z urlopu, który został wyznaczony na ten czas.

Osoby urodzone w pierwszych dniach znaku mogą przeżywać chwilowe załamania nerwowe.

Sprawy uczuciowe będą stabilne i harmonijne, w stałych związkach nie pojawią się żadne niespodziewane sytuacje. Samotne Koziorożce mogą flirtować i romansować, jednak nie znajdą teraz prawdziwej miłości.

Wiele wesołych niespodzianek pojawi się w najbliższych dniach w życiu prywatnym Koziorożca. Planety wskazują iż, prawdopodobnie dostaniesz awans. Miej się na baczności cały czas. Koziorożec znajdzie się w stałym biegu, aktywność Koziorożca w tym tygodniu o wiele przekroczy poziom stu procent. Niesprzyjający układ Marsa oraz Neptuna spowoduje, że ludzie spod znaku Koziorożca staną się rozdrażnieni co może niekorzystnie wpłynąć na ich życie zawodowe i życie miłosne. Miniony okres czasu był dla Koziorożca nie dobry, toteż walcz aby zachować dotychczasową sytuację. Gwiazdy wspierają Cię, jeżeli wykorzystasz ich pozytywną energię i ruszysz dzięki niej będziesz w stanie osiągnąć szczyty.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec