czwartek, luty 29, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na sierpień dla Strzelca Horoskop na sierpień dla Strzelca

"Niewątpliwie praca prowadzi do dobrobytu, ale to lenistwo daje poczucie szczęścia."  Paweł W. Płócienniczak

Strzelce w tym miesiącu będą musiały zmierzyć się z rutynową, mało interesującą pracą. Mimo to efekty mogą przejść ich najśmielsze oczekiwania, a sukces sprawi wiele radości.

Osoby przebywające na urlopie zwiedzać będą fascynujące miejsca, a także zawierać nowe znajomości.

Wolne osoby z chęcią poszukiwać będą kogoś do pary. Mogą zakochać się w kimś atrakcyjnym i dowcipnym. Strzelce pozostające w stałych związkach zanim zrobią skok w bok, powinny pomyśleć o uczuciach partnera.

Saturn wpływa bardzo korzystnie na morale Strzelca nawet gdy na dworze pada, układ Neptuna będzie mieć duże znaczenie dla gnębiących Cię problemów. Nadciągający okres to zaczątek świeżych przygód. Nareszcie zrobisz zaległe zlecenie, ale bez pomocy znajomych będzie ciężko, nie przejmuj się tym i działaj natychmiast. Najbliższe dni to dobry czas na odpoczynek w gronie najbliższych. Osoba spod znaku Strzelca powinna też zadbać o swoje samopoczucie, ponieważ w nadchodzących dniach aura nie towarzyszy pogodnemu nastrojowi. Na początku weekendu czeka na Ciebie wspaniała nowina. Będzie to czas pełen wielu ciężkich decyzji dlatego powinno się z dużą ostrożnością podchodzić do wysuwanych propozycji . Pewne tematy należy odsunąć na dalszy plan, dlatego iż pośpiech może mieć niekorzystne następstwa w kontaktach z przyjacielem.