niedziela, wrzesień 24, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na sierpień dla Ryb Horoskop na sierpień dla Ryb

"Miłość jest bardziej urocza od małżeństwa z tego samego powodu, z którego powieść jest ciekawsza od wydarzenia."  Nicolas-Sébastien Roch (Chamfort)

Ryby w sierpniu narzekać mogą na brak ruchu. Sporo spraw będzie wymagało uporządkowania, trzeba będzie pomyśleć o zdrowiu i przygotować się do nowych wyzwań, jakie czekają na nie po wakacjach.  

W tym miesiącu mogą mieć mocne przeświadczenie, że ktoś inny kieruje ich życiem. Będą przez to sfrustrowane, jednak nie sprzeciwią się temu. 

W stałych związkach nie wydarzy się nic szczególnego, relacje z partnerem będą harmonijne. Wolne Ryby nie będą potrafiły zaangażować się emocjonalnie i raczej nie stworzą nowego związku.

Niekorzystny układ Jowisza i Neptuna spowoduje iż ludzie spod znaku Ryby staną się rozdrażnieni co może szkodliwie wpłynąć na ich życie zawodowe i życie rodzinne. Ryby charakteryzuje się silną wolą która pozwoli mu ogarnąć wszystko. Drogi Rybie pamiętajże Twój styl życia jest specjalny, nie odrzucaj go. Nadchodzący tydzień okaże się idealnym okresem dla Ryby, który powinien zostać użyty do przeprowadzenia dużej analizy swoich wyników, szczegółowe porównanie plusów i minusów przedstawi Ci co powinno się poprawić. Ryby to ktoś o gigantycznej kreatywności, pełen pozytywnej energii, nie potrafiący przebywać w stałym miejscu, taki już jest. Jeżeli nie zapomni o tym co liczy się w życiu uda mu się zaliczyć najbliższy tydzień do szczęśliwych. Jeśli coś skończyło się w życiu uczuciowym Ryby to wraz z nadchodzącymi tygodniami rozpocznie się gorący, życzliwy temat.