sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

Horoskop na sierpień dla Barana Horoskop na sierpień dla Barana

"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego."  Edward John Phelps


Barany w tym miesiącu z zapałem i zaangażowaniem wezmą się za wykonywanie wszelkich zajęć. Choć mogą napotkać trudności i przeszkody, uda im się rozwiązać pozytywnie większość spraw. 

Sprawy zawodowe wymagać będą od nich wytrwałości i rzetelności. Barany mogą być niecierpliwe, przez co staną się bardziej nerwowe i poirytowane. 

W uczuciach podbijać będą serca płci przeciwnej, a także cieszyć się dużym powodzeniem. W stałych związkach powinny zastanowić się czy warto prowadzić podwójną grę i romansować za plecami partnera. Może się skończyć zakończeniem związku.

Najbliższy tydzień okaże się doskonałym okresem dla Barana, który powinien zostać wykorzystany do stworzenia sporej analizy swoich wyników, dokładne porównanie plusów i minusów zaprezentuje Ci co trzeba zmienić. Ostatni okres czasu był dla Barana wybitnie owocny, stąd walcz aby utrzymać obecną pozycję. Mars wpłynie bardzo korzystnie na samopoczucie Barana nawet gdy na dworze kiepska pogoda, układ Plutona możne mieć ogromne oddziaływanie dla dręczących Cię zmartwień. Sprzyjający układ Urana oraz Saturna spowoduje, że ludzie spod znaku Barana będą optymistycznie nastawieni co może korzystnie wpłynąć na ich pracę i życie erotyczne. W zbliżającym tygodniu dzięki położeniu planet Plutonu i Neptuna spodziewaj się dużo odpoczynku i nauki.

Więcej w tej kategorii: « Byk 21.IV. - 21.V.