środa, maj 29, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na sierpień dla Skorpiona Horoskop na sierpień dla Skorpiona

"Najdokładniej poznaje się życie zarabiając na nie."  Lidia Jasińska

Sierpień będzie dla Skorpionów trudnym miesiącem, aby utrzymać dotychczasowe dochody będą musiały wytrwale pracować i skrzętnie zbierać najmniejsze nawet zlecenia. To może dodatkowo popsuć im humor, jednak nie powinny się tym zadręczać.

W sprawach uczuciowych nie wydarzy się ani nic tragicznego, ani nic fantastycznego, wszystko toczyć się będzie swoim dotychczasowym rytmem. Osoby samotne mogą teraz krytycznie patrzeć na potencjalnych partnerów, nikt nie wyda im się wystarczająco atrakcyjny.

Niektóre rzeczy należy odłożyć na następny okres, gdyż duży pośpiech będzie miał poważne skutki w kontaktach z rodziną. Gwiazdy w tym tygodniu będą Ci sprzyjać. Wenus i Saturn spowodują, że osiągniesz duży sukces w uczuciach, zatem warto się postarać. Nadciągający tydzień nie stanie się zbyt dobry dla zasobów portfela Skorpiona. Dokładnie wydawaj pieniądze, polepszenie ilości pieniędzy w portfelu będzie już wkrótce, być może będzie to pomoc od banku. Planety są po Twojej stronie, jeżeli wykorzystasz ich szczególną moc i rzucisz się w wir wydarzeń wraz z nią będziesz w stanie zdobyć to co do tej pory było nieosiągalne.. ?Najbliższy tydzień będzie idealnym okresem dla Skorpiona, który może być użyty do stworzenia dużej analizy swoich wyników, szczegółowe porównanie plusów i minusów wskaże Ci co powinno się poprawić.