sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na sierpień Waga Horoskop na sierpień Waga

"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy."  John Rockefeller

Wagi w tym miesiącu czerpać będą radość i zadowolenie z życia. Co prawda mogą spodziewać się nadmiaru obowiązków, szczególnie w pracy, ale jednocześnie szykują się dla nich spore osiągnięcia i sukcesy. 

Ważne będą dla nich sprawy uczuciowe i w tej kwestii dużo się będzie teraz działo.

Wolne osoby mogą poznać kogoś, z kim stworzą szczęśliwy związek. W stałych związkach nastąpi poprawa relacji. Wagi podejdą do partnera dyplomatycznie i dzięki temu będą mogły dostać od niego wszystko czego zechcą.

Pamiętaj niekiedy pierwotne odczucie odnośnie nieznajomej postaci może być mylące, stąd zachowaj przezorność. Ten tydzień jest najlepszy do zdobywania ważnych danych. Postawisz zadręczające, a nawet nieraz trudne zapytania przełożonym. Nie miej skrupułów pamiętając o przysłowiu: kto pyta nie błądzi. Zadbaj o swój rozwój, zapisz się na szkolenia. Zdobyta wiedza i umiejętności podniosą własną samoocenę. ?Przyszły tydzień sprowadzi sporo nieznanych wyzwań, powinno się zatem optymistycznie nastawić i z uniesioną głową spoglądać w przyszłość. W nadchodzącym czasie przybędzie do Wagi nowa idea, która wspomoże odwikłać mało istotne dylematy. Na realizację większych inicjatyw należy poczekać, na bardziej znaczące położenie Marsa i Jowisza. Niektóre kwestie należy odłożyć na dalszy plan, ponieważ pośpiech będzie miał nieprzyjazne skutki w domu.