poniedziałek, październik 02, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na sierpień dla raka Horoskop na sierpień dla raka

"Kocha się tylko te kobiety, które się uszczęśliwia."   Marcel Achard

Raki w tym miesiącu mogą narzekać na brak spokoju. Na ich głowę zwali się mnóstwo spraw do załatwienia. Pracy będzie teraz bardzo dużo do wykonania, a jednocześnie pojawi się problem z ich wykonaniem.

Raki przebywające na urlopie nie będą potrafiły dogadać się z bliskimi, między nimi wybuchną kłótnie i nieporozumienia. Osoby samotne bardzo przeżyją wakacyjny romans, który i tak nie przerodzi się w poważny związek. Raki poczują się bardzo zranione i samotne.

Przez parę następnych godzin witalność Raka bardzo spadnie, natychmiast pojedź do jakiegoś marketu po magnez i herbatki ziołowe. Należyte odżywianie się to podstawa promiennego samopoczucia. Odsuń wszyściutkie trudności w zapomnienie. Zbliżający się okres stanie się dla Raka bardzo łagodny. Poprzedni okres czasu był dla Ciebie wybitnie fortunny, z tego powodu spróbuj zachować ostatnią rangę. Ludzie spod znaku Raka powinni uzbroić się w wiele cierpliwości ponieważ ta cecha dopomoże im w urzeczywistnieniu planowanych zadań. Dla ludzi w narzeczeństwie pozytywna wiadomość: nastąpi polepszenie w Waszych obopólnych więziach.