sobota, lipiec 13, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na sierpień dla Panny Horoskop na sierpień dla Panny

"Pamiętaj, co masz do zrobienia i zapomnij, czego już dokonałeś."  Marie von Ebner-Eschenbach

Panny staną się w sierpniu jeszcze bardziej krytyczne niż dotychczas były. Bliscy odczują to na własnej skórze, mogą poczuć się przez to urażone i dotknięte.

Skupione będą teraz głównie na pracy i wykonywaniu dotychczasowych obowiązków. 

W uczuciach marzyć będą teraz o prawdziwej miłości, choć na każdego potencjalnego kandydata patrzeć będą zbyt krytycznie. W stałych związkach nie wydarzy się nic szczególnego, atmosfera będzie spokojna i stabilna.

Nadchodzący weekend to idealny okres na zakupy. Deszczowa pogoda odbije się bardzo mocno na twoim stanie psychicznym. Panna będzie w stałym biegu, aktywność Panny w tym tygodniu o wiele przekroczy poziom stu procent. W nadchodzącym tygodniu ludzie spod znaku Panny powinni być czujni gdyż niesprzyjający układ planet źle oddziałuje na ich plany oraz humor. Poniedziałek nie będzie wróżył niczego pozytywnego, jednak niespotykane ułożenie Marsa zrobi zaskakującą niespodziankę w piątek. Niedziela poprzez oddziaływanie Merkurego i Marsa to powrót wspomnień z dawnych lat. Przez parę przyszłych dni witalność Panny znacznie osłabnie, prędziutko idź do sklepu po witaminki i dobre suplementy diety. Należyte odżywianie się to podstawa radosnego samopoczucia.