poniedziałek, październik 02, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na sierpień dla Byka Horoskop na sierpień dla Byka

“Miłość jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności."   William Wharton

Byki w tym miesiącu mogą mieć pogorszony nastrój. Do otoczenia podchodzić będą bardzo krytycznie, narzekając przy tym głośno na wszystko i wszystkich. 

Sprawy zawodowe stawiać będą na pierwszym planie. Nadrobią zaległości, uporządkują ważne sprawy, zajmą się biurokracją.

Osoby spod tego znaku zajmujące się sztuką mogą mieć przypływ natchnienia i staną się jeszcze bardziej wyczulone na piękno natury.W stałych związkach nastanie zmysłowa i namiętna atmosfera, a osoby samotne będą teraz zbyt pragmatyczne, aby się związać z kimś na stałe.

Nowy tydzień przyniesie osobom spod znaku Byka ogromną liczbę wspaniałych chwil Gdy pośród spraw, którymi się interesujesz, występują rzeczy trudne, dobrze jest je wykonywać właśnie w tej chwili. Dla osób w narzeczeństwie pozytywna informacja: nastąpi poprawa w Waszych wspólnych kontaktach. Byk może spróbować obrócić to na swoją korzyść, dzięki okresowemu układowi konstelacji w połowie tygodnia uzyska okazję definitywnie zakończyć transakcje. Nie oglądaj się na resztę tylko rób swoje. Zazdrośni będą przeszkadzać Ci w tym, aczkolwiek unikalne ułożenie Jowisza pomoże Ci i wygrasz ten pojedynek.