niedziela, czerwiec 23, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Horoskop na sierpień dla Bliźniąt Horoskop na sierpień dla Bliźniąt

"Prawdziwa miłość jest jak zjawa. Wielu o niej słyszało, ale nieliczni naprawdę widzieli."      François de La Rochefoucauld

W sierpniu Bliźnięta napotkają na trudności. Wiele spraw będą musiały teraz uporządkować, a także nadrobić spore zaległości.

Pojawić się również mogą kłopoty ze zdrowiem i konieczne okaże się wykonanie badań lekarskich.Osoby urodzone w ostatnich dniach znaku mogą mieć wrażenie, że ich życie wywróciło się do góry nogami. Na szczęście, to tylko chwilowe uczucie i już niebawem zupełnie zniknie.

W uczuciach doskonały czas na romanse i flirty, które mogą przerodzić się w interesującą znajomość na dłuższy czas. W stałych związkach nastąpi odrodzenie uczuć, relacje z partnerem będą harmonijne.

Nadciągający czas nie stanie się zbyt dobry dla stanu konta Bliźniąt. Drobiazgowo kontroluj wydatki, polepszenie ilości pieniędzy w portfelu nastąpi za kilka dni, wszystko wskazuje na to, że będzie to pożyczka. Dla partnerów zakochanych pozytywna informacja: nadejdzie polepszenie w Waszych obopólnych kontaktach. Jeżeli pośród obowiązków, którymi się trudnisz, są zadania budzące obawy, rozpocznij je realizować właśnie teraz. Ludzie spod znaku Bliźniąt muszą uzbroić się w mnóstwo cierpliwości ponieważ ten przymiot dopomoże im w osiągnięciu planowanych działań. Niekorzystny układ Saturna oraz Plutona sprawi, że ludzie spod znaku Bliźniąt staną się nerwowi co może źle wpłynąć na ich życie zawodowe i życie rodzinne.