sobota, wrzesień 30, 2023
niedziela, 19 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na sierpień dla Wodnika Horoskop na sierpień dla Wodnika

"Miłość to latarnia morska o zmiennym świetle." Romain Rolland

Wodniki będą prowadzić teraz urozmaicone życie towarzyskie, poznawać nowych ludzi, romansować i flirtować. Jest duża możliwość, że wśród nowo poznanych osób znajdą swoją miłość na całe życie.

Mogą liczyć na doskonałe zdrowie i samopoczucie, będą w sierpniu pełne energii i wigoru. 

Praca wydawać im się będzie teraz nudna i monotonna, bardziej będą zainteresowane flirtami i rozmowami. W stałych związkach uczucia na nowo odżyją, urlop we dwoje okaże się strzałem w dziesiątkę. Będzie romantycznie i namiętnie.

Gdy wśród czynności, którymi się interesujesz, występują pomysły problemowe, zacznij je wykonywać właśnie teraz. W nadchodzącym przedziale czasu przyda się dbałość o zdrowie, dlatego konsumuj dużo warzyw. W połowie tygodnia zdasz sobie sprawę, że bez wątpliwości nie ma rzeczy niemożliwych. Bez specjalnych wysiłków zjednasz sobie najbliższych do swoich racji. Twoje wybory będą najlepsze. Nie zwlekaj i zacznij działać! Energia i wiara w siebie zagwarantują Ci sukces w najtrudniejszych przedsięwzięciach. O ile dokuczały Ci jakiegoś rodzaju dolegliwości natury fizycznej, na początku tygodnia winny skończyć się. Planety w najbliższych dniach Ci sprzyjają. Merkury i Saturn sprawią, że osiągniesz duży sukces w miłości, dlatego też należy się postarać.