czwartek, maj 30, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na sierpień dla Lwa Horoskop na sierpień dla Lwa

"Chleb szczęścia posmarowany jest masłem z obu stron."     Przysłowie francuskie

Lwy w tym miesiącu będą bardzo zapracowane, choć zaliczą ten miesiąc do udanych. Przede wszystkim nadrabiać będą zaległości i robić porządki.

Mogą liczyć na sprzyjające okoliczności i szczęśliwe sytuacje.

Lwy prowadzić będą bardzo rozrywkowe i towarzyskie życie. Z chęcią poznawać będą nowych ludzi, flirtując i romansując przez cały czas. Zaliczać będą każdą imprezę, a na jednej z nich pojawi się ktoś wyjątkowo interesujący.

Zeszły okres był dla Ciebie wybitnie dobry, więc próbuj zachować dotychczasową postawę. Przez kilka przyszłych godzin witalność Lwa mocno spadnie, gazem idź do najbliższego hipermarketu po jakieś tabletki i owoce. Stosowne jedzenie to fundament pogodnego nastroju. Nadchodzący tydzień dostarczy Ci sporo nowych wyzwań, powinno się zatem optymistycznie nastawić oraz z ufnością patrzeć w przyszłość. Zbliżający się okres to zalążek świeżych zadań. Nareszcie zrobisz zalegające cele, ale bez rady rodziny będzie jak z kamienia, nie zwracaj na to uwagi i postępuj szybko. Nadchodzący tydzień będzie doskonałym czasem dla Lwa, który powinien zostać użyty do zrobienia sporej analizy swoich wyników, dokładne porównanie plusów i minusów zaprezentuje Ci co powinno się zmienić.