piątek, czerwiec 21, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na wrzesień dla Wagi Horoskop na wrzesień dla Wagi

„Miłość to jest to, co pozostaje, gdy już zabrane jest wszystko. Nawet nadzieja.”  Anna Kamieńska, "Notatnik 1965–1972"

Wagi we wrześniu będą ciężko pracować, robić porządki po wakacjach i nadrabiać wszelkie zaległości, co jednakże nie będzie im przeszkadzać w życiu towarzyskim, wszak po urlopach trzeba będzie wymienić się wspomnieniami z przyjaciółmi.

Będą teraz nastawione na flirty i romanse, szczególnie w pierwszej połowie miesiąca. Samotne Wagi mogą poznać swoją drugą połowę, a niejedna Waga podejmie teraz decyzję o wejściu w związek małżeński lub stanie na ślubnym kobiercu.

Wagi pracujące w zawodach artystycznych będą teraz miały wyjątkowy talent i wenę twórczą, będą tworzyć dzieła o wielkiej wartości artystycznej. W innych zawodach może nie układać im się tak dobrze, ale i tak nie będą miały na co narzekać.

Wagi urodzone między 2-6 września mogą przechodzić przez kryzysy, mogą zmieniać swoje życie, choć niekoniecznie w zgodzie z samym sobą.

Korzystny układ Neptuna i Jowisza sprawi iż ludzie spod znaku Wagi będą weseli co może dodatnio wpłynąć na ich życie zawodowe i życie miłosne. Nadchodzące dni to dobry czas na spędzenie chwil w gronie rodzinnym. Warto też uważać na swój nastrój, ponieważ w nadchodzących dniach pogoda nie sprzyja zdrowiu. Pod koniec tego weekendu uderzy w Ciebie nieprawdopodobna informacja. Będzie to tydzień pełen ciężkich postanowień, dlatego należy z dużą dbałością podchodzić do oferowanych propozycji . W nadchodzącym miesiącu ludzie spod znaku Wagi powinni uważać gdyż niekorzystny układ planet ujemnie wpłynie na nasze przedsięwzięcia oraz samopoczucie. Znajdziesz w sobie ogromną witalność do aktywnego życia. Połowa najbliższego weekendu przyniesie dużo interesujących wydarzeń. Postaraj się, nie wyróżniać w szkole, a wiele na tym zyskasz.