poniedziałek, maj 20, 2024
czwartek, 19 maj 2011 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na wrzesień dla Strzelca Horoskop na wrzesień dla Strzelca

"Jeśli podejmiesz się roli ponad siły, nie tylko źle ją odegrasz, ale również zaniechasz innej, którą mógłbyś dobrze odegrać.” Epiktet z Hierapolis

Dla Strzelców wrzesień będzie wypełniony pracą i przyjemnościami życia towarzyskiego. Jesień przyniesie im dobre samopoczucie i sporo zabawnych chwil, znajdą też czas na sport i wycieczki.

W sprawach zawodowych czeka je mnóstwo nudnej, papierkowej roboty, której nie znoszą, porządkowania dokumentów, żmudnego zabiegania o zlecenia, ale obok tego będą miały pole do popisu dla swej kreatywności. W efekcie mogą liczyć na pozytywne rezultaty.

W uczuciach będą miały dobry czas, wolne Strzelce mogą poznać kogoś o podobnych zainteresowaniach, mogą zakochać się ze wzajemnością. Strzelce pozostające w związkach mogą liczyć na namiętne chwile i wspólne imprezy z przyjaciółmi. W drugiej połowie miesiąca może dochodzić do konfliktów na tle zazdrości.

Strzelce urodzone 26-27 listopada mogą mieć teraz skłonność do popadania w melancholię, ciężko będzie im osiągnąć jakąkolwiek stabilizację.

Na początku tygodnia poczujesz, że bez wątpliwości nie ma rzeczy niemożliwych. Bez specjalnych wysiłków zjednasz sobie innych do swoich pomysłów. Twoje plany będą bezbłędne. Chwyć przysłowiowego byka za rogi i bierz się do działania! Siła i pomysłowość będą gwarancją sukcesu w realizacji planów. Rozsądnie rozkładaj swoje moce psychofizyczne oraz nie trwoń bezsensownie siły, bo nie masz jej dużo. Nie pozwól, aby osobiste kłopoty stały się treścią pogawędek w pracy - gdyż może to negatywnie rzutować na Twoją przyszłość w firmie. Dla partnerów w związkach dobra przepowiednia: wystąpi ocieplenie w Waszych obopólnych stosunkach. Zbliżający się tydzień dla Strzelca będzie ciężki czeka Cię dużo obowiązków. Jedz więcej warzyw to z pewnością pomoże Ci przeżyć.