czwartek, maj 30, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na wrzesień dla Raka Horoskop na wrzesień dla Raka

 "Mówienie zawsze szkodzi: przed jedzeniem psuje apetyt, po jedzeniu - trawienie." Sandro Pertini

Raki we wrześniu będą miały skłonność do poświęcania się nadmiernie dla innych, będą zajęte wypełnianiem obowiązków i ważna dla nich będzie przede wszystkim rodzina. Te Raki, które mają dzieci, pochłoną sprawy szkolne.

W pracy skupią się na codziennych obowiązkach i będą dobrymi pracownikami, co przysporzy im pieniędzy. Raki urodzone 7-11 lipca będą miały dużo szczęścia w sprawach zawodowych, mogą rozpoczynać teraz nowe przedsięwzięcia i brać na siebie więcej obowiązków.

W pierwszej połowie miesiąca będą w nie najlepszych relacjach z bliskimi osobami, może dochodzić do kłótni, za to w drugiej połowie zapanuje w ich związkach miłość i namiętność, a wolne Raki mogą wtedy poznać bratnią duszę.

Raki urodzone 1-4 lipca mogą mieć poczucie, że wciąż są im rzucane kłody pod nogi, mogą mieć chęć na duże zmiany, ich życie nabierze zawrotnego tempa.

Nadchodzący tydzień to zarodek nowych wyzwań. Wreszcie wykonasz zalegające zadania, ale bez pomocy bliskich będzie ciężko, nie trać głowy i postępuj natychmiast. Będzie to czas pełen szybkich postanowień, dlatego trzeba koniecznie z dużą uwagą podchodzić do przedstawianych propozycji . Osoba urodzona pod znakiem Raka spróbuje ominąć niespodziewane problemy w tym tygodniu. Ktoś bliski może posądzić Ciebie o bałaganiarstwo. Lepiej dla Twojego spokoju było by jeśli spokojnie pozostawisz oskarżenia w spokoju i nie będziesz ich komentować. Przesuń wszyściutkie trudności na bok. Ten czwartek będzie dla Raka bardzo miły. W przyszłym tygodniu przyda się dbałość o zdrowie, więc konsumuj sporo witamin.