piątek, czerwiec 21, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na wrzesień dla Panny Horoskop na wrzesień dla Panny

"Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj." Andrzej Niewinny Dobrowolski

Panny będą we wrześniu będą zapobiegliwe, chętne do pomagania innym, będą robić zapasy na zimę. Działania przyniosą Pannom w tym miesiącu duże korzyści materialne, będą miały dużo pracy i dobrze będą sobie radzić, mimo to mogą mieć skłonność do narzekania i krytykanctwa. Dobrze będą się rozumieć z otoczeniem. Pomoże im to nawiązać dobre relacje ze współpracownikami i kontrahentami.

W pierwszej połowie miesiąca mogą chłodno podchodzić do spraw uczuć, za to w drugiej połowie będą zmysłowe i namiętne, choć mogą to skutecznie ukrywać przed innymi. Wolne Panny mogą poznać kogoś, z kim przeżyją ekscytujący romans, a niektóre z nich pomyślą o zaręczynach.

Panny urodzone 27-28 sierpnia mogą mieć poczucie, że wszelkie próby zapanowania nad rzeczywistością są skazane na niepowodzenie.

W tym tygodniu przyda się dbałość o zdrowie, dlatego jedz sporo witamin. Gdyby coś zamknęło się w życiu zawodowym Panny to wraz z nadchodzącymi tygodniami rozpocznie się gorący, korzystny temat. Mars wpłynie bardzo korzystnie na nastrój Panny nawet gdy na dworze kiepska pogoda, położenie Słońca możne mieć ogromne znaczenie dla dręczących Cię ostatnio problemów. Pewne tematy należy odłożyć na lepsze czasy, gdyż duży pośpiech może mieć nieprzychylnie następstwa w pracy. Nadchodzący weekend to odpowiedni okres na wyjście do kina. Koszmarna pogoda odbije się bardzo mocno na twoim zdrowiu.