środa, czerwiec 12, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na wrzesień dla Lwa Horoskop na wrzesień dla Lwa

„Trochę miłości to jak trochę dobrego wina. Nadmiar jednego lub drugiego szkodzi zdrowiu.”  John Steinbeck

Lwy będą we wrześniu pełne energii, będą działać spontanicznie i reagować impulsywnie. Ważne będzie dla nich życie towarzyskie i kulturalne. Będą też bardzo romansowe, namiętne i skłonne do flirtowania. Te, które są w stałych związkach muszą uważać, bo mogą nieopacznie zranić partnera i narażą się na wymówki z jego strony. Niestety w drugiej połowie miesiąca może dojść do konfliktów, bo partner może stać się bardzo zazdrosny.

We wrześniu przyjdzie też pora na uporządkowanie różnych spraw, nadrobienie zaległości po wakacjach i zaplanowanie pracy na przyszłość. Lwy nie będą miały z tym problemów, bo będą bardzo kreatywne.

Lwy urodzone na przełomie lipca i sierpnia przeżywają wyjątkowo trudny czas, dużo spraw nie będzie się układać po ich myśli, mogą napotykać na swej drodze przeszkody nie do pokonania, mogą też mieć problemy ze zdrowiem.

W tym okresie dzięki położeniu planet Jowisza i Neptuna czeka Cię więcej pracy i nauki. Dla partnerów zakochanych dobra przepowiednia: wystąpi poprawa w Waszych obopólnych relacjach. Lew odznacza się wewnętrzną siłą która po raz kolejny umożliwi mu mu ogarnąć wszystko. Drogi Lwie nie zapominajże Twój sposób bycia jest wyjątkowy, nie odrzucaj go. Lew powinien starać się obrócić to na swoją korzyść, dzięki okresowemu układowi planet środku tygodnia zdobędzie szansę ostatecznie zamknąć transakcje. Osoba spod znaku Lwa może napotkać na niespodziewane problemy w najbliższych dniach. Ktoś bliski może posądzić Ciebie o niestosowne zachowanie. Najzdrowiej dla Twojej osoby będzie jeżeli zostawisz sprawy samym sobie i zarazem nie będziesz się tłumaczyć.