poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na wrzesień dla Koziorożca Horoskop na wrzesień dla Koziorożca

"Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy." John Rockefeller

Dla Koziorożców wrzesień będzie przede wszystkim miesiącem pracy. Wykażą się dużą odpowiedzialnością i praktycyzmem, będą miały dużo nowych i starych zleceń i z trudem znajdą na wszystko czas, ale uda im się wywiązać ze wszystkiego, co przełoży się na znaczne korzyści finansowe.

W pierwszej połowie miesiąca nie znajdą czasu na uczucia, nowe znajomości będą wymagały zbyt dużo zachodu, nikt nie będzie im się podobał. Za to w drugiej połowie czekają je zmysłowe noce z ukochaną osobą, a samotne

Koziorożce mogą zaangażować się w namiętny romans. W relacjach towarzyskich będą teraz mało interesujące, inni mogą mieć wrażenie, że rosną im kolce i nawet nie da się do nich podejść.

Koziorożce urodzone na przełomie grudnia i stycznia mogą przeżywać bardzo trudny okres w życiu, czekają je poważne niezaplanowane zmiany, mogą mieć poczucie zagrożenia.

Będzie to tydzień pełen wielu łatwych postanowień, dlatego trzeba koniecznie z ogromną uwagą podchodzić do przedstawianych propozycji. Jeżeli wśród czynności, którymi się trudnisz, są przedsięwzięcia trudne, zacznij je wykonywać właśnie teraz. Nadchodzące dnie to dobry okres, aby skończyć wszelkie zgrzyty. Poświęcaj więcej czasu rodzinie. Pamiętaj, że nie żyje się wiecznie i nie warto tracić czasu na kłótnie. Koniec tygodnia powinien być dla person spod znaku Koziorożca pozytywny w życiu zawodowym, dużo istotnych kwestii powinno się układać tak jak tego oczekują. Jeśli coś popsuło się w życiu osobistym Koziorożca to z kolejnymi tygodniami wyłoni się nowy, życzliwy temat.

 

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec