poniedziałek, kwiecień 22, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na wrzesień dla Byka Horoskop na wrzesień dla Byka

"Wykonuj swoją pracę z całego serca, a odniesiesz sukces. Konkurencja jest tak mała.” Elbert Green Hubbard

Dla Byków wrzesień będzie miesiącem udanym, będą miały poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Będą teraz racjonalne i praktyczne, a ich decyzje będą mądre i godne uwagi. Ich praktycyzm przyniesie teraz dobre rezultaty i mogą spodziewać się powiększenia stanu konta w banku, a sprawy zawodowe będą układać się nad podziw pomyślnie. W drugiej połowie miesiąca będą nastawione na rozrywki kulturalne, dużo czasu poświęcą swoim artystycznym zamiłowaniom.

Również w uczuciach mogą oczekiwać spełnienia marzeń, w związkach będzie panować harmonia, a niejeden samotny Byk zamarzy o ślubie. W drugiej połowie miesiąca będą bardzo namiętne, choć w związkach może dochodzić do nieporozumień.

Byki urodzone  w ostatnich dniach kwietnia mogą mieć poczucie, że nic nie toczy się tak jak powinno, trzeba będzie oszczędzać i zająć się sprawami zdrowia.

Przesuń wszystkie kłopoty w zapomnienie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Ciebie bardzo łagodny. Będzie to czas pełen wymagających decyzji dlatego należy z wielką uwagą podchodzić do oferowanych propozycji . Sprzyjający układ Merkurego i Wenus spowoduje, że ludzie spod znaku Byka staną się produktywni co może korzystnie wpłynąć na ich pracę oraz życie miłosne. Najbliższy tydzień będzie idealnym okresem dla Byka, który może być wykorzystany do stworzenia małej analizy swoich osiągnięć, dokładne porównanie plusów i minusów zaprezentuje Ci co wypada zmienić. Niekorzystny układ Marsa oraz Urana sprawi iż ludzie spod znaku Byka będą rozkojarzeni co może źle wpłynąć na ich życie zawodowe oraz życie miłosne.