środa, maj 29, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

Horoskop na wrzesień dla Barana Horoskop na wrzesień dla Barana

"Małżeństwo jest jak wielki transformator - zamienia wysokie napięcie miłości na słaby prąd codzienności." Kazimierz Matan

Baranom czas we wrześniu będzie się dłużył, przygniatać je będzie powrót do codzienności, szarej i praktycznej. Nie powinny się jednak martwić, bo już w drugiej połowie miesiąca zapomną o praktyczności i będą mogły liczyć na uśmiechy losu.

Szczególnie korzystna będzie druga połowa w sprawach zawodowych, mogą wtedy podpisać korzystną umowę, zawrzeć dobrą transakcję, a relacje ze współpracownikami będą układać się wspaniale.

W pierwszej połowie miesiąca będą Barany zabiegać o względy płci przeciwnej, będą to robić wyjątkowo jak na ich temperament delikatnie i romantycznie. W stałych związkach zaświeci słońce, relacje będą układać się harmonijnie i miło. Wolne Barany mogą podjąć decyzję o wejściu w związek małżeński.

Barany urodzone na przełomie marca i kwietnia mogą napotykać na trudności w realizacji swoich zamierzeń.

Jeżeli coś skończyło się w życiu prywatnym Barana to razem z nadchodzącymi tygodniami wystąpi nowy, życzliwy motyw. Korzystny układ Plutona oraz Wenus spowoduje, że ludzie spod znaku Barana będą produktywni co może dobrze wpłynąć na ich samopoczucie oraz życie miłosne. Baran będzie w nieustannym biegu, aktywność Barana w tym tygodniu wyjątkowo przekroczy poziom stu procent. Dużo interesujących niespodzianek zdarzy się w tym tygodniu w życiu Barana. Karty mówią iż, niewykluczone że odwiedzi Cię rodzina. Trzymaj rękę na pulsie cały czas. Pierwsze dni zbliżającego się tygodnia nie będą się niczym wyróżniać i będą bardzo monotonne, lecz z dnia na dzień wszystko zacznie się zmieniać. Sprawy zyskają rozmachu i wszystkie problemy okażą się dziecinne proste.