piątek, czerwiec 02, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na wrzesień dla Ryb Horoskop na wrzesień dla Ryb

„Przeznaczenie stoi za ludźmi, welonem tajemnicy zasłonięte, i w dłoni trzyma kołczan z tysiącem zdarzeń.”  Eliza Orzeszkowa

Ryby we wrześniu zajmą się robieniem powakacyjnych porządków i wysyłaniem pociech do szkoły. Mogą mieć trudności z podejmowaniem decyzji.

W pracy trzeba będzie się uporać z zaległościami po urlopie, szef może mieć mnóstwo nowych pomysłów, których realizacja jednak spadnie na podwładnych, więc obowiązków będzie sporo. Również w domu Ryby zajmą się sprzątaniem i tymi sprawami, które czekały od dawna na załatwienie.

W miłości w pierwszej połowie miesiąca będą mieć czas dyplomatycznego przemilczania problemów, po to, żeby nie dopuścić do konfliktów. Za to w drugiej połowie miesiąca w związkach zapanuje gorąca atmosfera, muszą Ryby uważać, żeby nie lokować swych uczuć poza związkiem, bo partner będzie wyjątkowo zazdrosny. Wolne Ryby zaangażują się w namiętny romans.

Ryby urodzone 22-23 marca mogą mieć problemy z zapanowaniem nad rzeczywistością, intuicja może je zwodzić na manowce.

Gwiazdy Ci sprzyjają, jeżeli weźmiesz ich cudowną energię i rzucisz się w wir akcji wzmocniony nią będziesz w stanie zdobyć szczyty. Nie pozwól, żeby prywatne trudności zostały tematem dyskusji w firmie - gdyż może to negatywnie rzutować na Twoją sytuację zawodową. Najbliższy tydzień będzie idealnym okresem dla Ryby, który może zostać użyty do zrobienia niewielkiej analizy swoich wyników, szczegółowe porównanie plusów i minusów zaprezentuje Ci co wypada poprawić. Nadchodzące dni to trafiony czas na trochę więcej ćwiczeń. Bywaj mniej godzin w domu, wybierz się na siłownię - poprawi to twoją chęć do dalszego działania. Najbliższy miesiąc przyniesie Ci wiele nowych doświadczeń, warto się więc pozytywnie usposobić i z nadzieją spoglądać w przyszłość.