środa, czerwiec 12, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na wrzesień dla Skorpiona Horoskop na wrzesień dla Skorpiona

"Lepiej jest kochać dwa razy za dużo, niż raz za mało.”  Jeanne Moreau

Skorpiony we wrześniu zwracać będą dużą uwagę na obowiązki i pracę, ale też będą bardzo towarzyskie i chętnie będą spędzać czas z przyjaciółmi. W działaniach mogą napotkać na przeszkody, czasem mogą mieć wrażenie, że walą głową w mur, ale mimo wszystko mogą spodziewać się korzystnych efektów pracy. Ciężko będzie im się zdobyć na dyplomatyczne posunięcia, a od tego wiele będzie zależało.

W pracy czeka je przede wszystkim żmudne wypełnianie zobowiązań, będą odpowiedzialne i zdyscyplinowane, co przysporzy im pieniędzy. Skorpiony urodzone 7-11 będą obdarzone wyjątkową intuicją i będą miały sporo szczęśliwych okazji do zarabiania.

W uczuciach może być różnie, z jednej strony szał namiętności, z drugiej sytuacje konfliktowe w związkach.

Skorpiony urodzone na przełomie października i listopada mogą mieć problemy ze zdrowiem, a w pracy wszystko będzie szło po górkę.

Pierwsze godziny nadchodzącego okresu nie będą się niczym wyróżniać i będą bardzo monotonne, jednak z godziny na godzinę wszystko zacznie się zmieniać. Sprawy zyskają rozmachu i wszelkie problemy okażą się dziecinne proste. Najbliższy tydzień to dla Skorpiona szczególny czas w sferze miłosnej. Dobre oddziaływanie Saturna i Jowisza zapewni Ci sukces - trzeba się tylko postarać i nie przespać szansy. W zbliżającym się tygodniu nadejdzie do Skorpiona świeża koncepcja, która pomoże odwikłać małe problemy. Na rozstrzygnięcie wymagających czasu pomysłów trzeba będzie poczekać, na bardziej wpływowe ustawienie Marsa i Jowisza. Nadchodzący tydzień to bardzo dobry moment na wyjście do kina. Deszczowa aura za oknem odbije się bardzo mocno na twoim samopoczuciu. Poniedziałek nie będzie wróżył niczego pozytywnego, jednak wyjątkowe ułożenie Marsa sprawi miłą niespodziankę w piątek. Wolne chwile poprzez oddziaływanie Saturna i Jowisza to powrót szczególnych wspomnień z dawnych lat.