środa, maj 29, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Horoskop na wrzesień dla Bliźniąt Horoskop na wrzesień dla Bliźniąt

"Nie znoszę rzeczywistości, ale wciąż jest to najlepsze miejsce, w którym można dostać dobry stek." Woody Allen

Bliźnięta we wrześniu będą bardziej niż zwykle roztargnione. Nie będą się czuły dobrze, mogą mieć problemy ze zdrowiem, choć nie będą to problemy poważne. Warto będzie zadbać o wypoczynek i relaks dla rozładowania stresów. W drugiej połowie miesiąca odetchną i lepiej będzie im się komunikować z ludźmi. Natomiast w sprawach uczuć lepsza będzie dla nich pierwsza połowa miesiąca, mogą wtedy poznać osobę, z którą zamarzy im się ślub.

W drugiej połowie będą nastawione raczej na romanse niż na stałość i poważne związki.

W sprawach zawodowych czeka je nadrabianie zaległości, codzienne, wytrwałe wykonywanie obowiązków, ale też wykażą się kreatywnością i mogą zyskać dzięki temu w oczach przełożonych.

Bliźnięta urodzone 25- 26 maja będą bardzo chaotyczne, zagubione i będą dokonywać zmian w swoim życiu, które niekoniecznie będą do końca przemyślane.

Zbliżający się okres dla Bliźniąt będzie ciężki spodziewaj się bardzo dużo obowiązków. Jedz znacznie więcej warzyw to bardzo pomoże Ci przetrwać. W najbliższym tygodniu ludzie spod znaku Bliźniąt powinni być czujni ponieważ niekorzystny układ planet negatywnie wpłynie na nasze przedsięwzięcia oraz humor. Zbliżające się dnie to dobry okres aby skończyć wszelkie zatargi. Poświęć znacznie więcej czasu rodzinie. Pamiętaj, że masz tylko jedno życie i nie można tracić czasu na sprzeczki. Najbliższy tydzień to dla Bliźniąt wyjątkowy okres w sferze miłosnej. Pozytywna energia Saturna i Merkurego pomoże odnieść Ci sukces - trzeba się jedynie postarać i nie przegapić szansy. Szczęśliwie w zbliżającym się tygodniu potęga planety Merkury będzie mocno związana z urodzonymi pod znakiem Bliźniąt. 

 

Więcej w tej kategorii: « Baran 21.III. - 20.IV.