niedziela, luty 25, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na wrzesień dla Wodnika Horoskop na wrzesień dla Wodnika

"Rzeczywistość jest tylko iluzją, aczkolwiek bardzo trwałą." Albert Einstein

Dla Wodników wrzesień będzie ciekawym miesiącem, pomimo powrotu do pewnej rutyny w życiu. Będzie sporo obowiązków, nadrabiania zaległości, ale dla równowagi prowadzić będą  ożywione życie towarzyskie, które wypełni im cały wolny czas. Mogą liczyć na miłe spotkania z przyjaciółmi, na kreatywne pomysły w grupie i romansową atmosferę.

Wolne Wodniki mogą poznać interesującą osobę, z którą będą prowadzić długie, ciekawe rozmowy i mogą się zakochać. W stałych związkach będą dobre relacje i miła atmosfera. W drugiej połowie miesiąca jednak dobry nastrój pryśnie, partner może stać się zazdrosny o flirty Wodnika, mogą pojawić się kłótnie i nieporozumienia.

Oczywiście będą też pracować, ale praca nie będzie u nich na pierwszym miejscu, raczej będą wypełniać od niechcenia swoje obowiązki, choć może się to nie podobać przełożonym.

Wodniki urodzone 27-31 stycznia mogą przeżywać trudne chwile, życie będzie wymagało od nich zrobienia porządków w różnych dziedzinach.

W nadchodzącym okresie dotrze do Wodnika zupełnie nowa koncepcja, która pomoże rozwikłać mało istotne problemy. Na realizację pewnych pomysłów należy poczekać, na lepsze rozmieszczenie Merkurego i Jowisza. Pewne zadania koniecznie trzeba odsunąć na dalszy plan, gdyż pośpiech może mieć nieprzyjazne skutki w kontaktach z przyjacielem. Ten czas dla Wodnika okaże się ciężki spodziewaj się dużo pracy. Spożywaj znacznie więcej warzyw to bardzo pomoże Ci przetrwać. Wodnik znajdzie się w stałym biegu, aktywność Wodnika w tym tygodniu wyjątkowo przekroczy poziom normy. Odłóż wszyściutkie zmartwienia na dalszy plan. Nadciągający tydzień będzie dla Wodnika bardzo łaskawy.