poniedziałek, maj 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Rak 21.VI. - 22.VII.

Horoskop na październik dla Raka Horoskop na październik dla Raka

"Gdy jesteśmy zazdrośni, przekonujemy się, że kochamy, tak jak przekonujemy się, że żyjemy, kiedy nas coś boli." Sidonie Gabrielle Colette

Raki w październiku będą miały chwile dobre i chwile złe. Często mogą być rozdrażnione i poirytowane, ale z drugiej strony mogą mieć wiele szczęścia w różnych sprawach i dobre relacje z ludźmi. Doskonale będą się z innymi dogadywać. 

W miłości miesiąc ten będzie dla Raków życzliwy. W stałych związkach będzie namiętnie i gorąco, świetnie się będą z partnerem rozumieć w ważnych sprawach. Samotne Raki będą miały możliwość poznania intrygującej osoby wartej  miłości.

W pracy większość z nich może liczyć na dobre wiadomości, niezłe relacje międzyludzkie, a przede wszystkim na korzystne interesy. Osoby szukające pracy mogą teraz właśnie ją znaleźć. Niektóre z nich pomyślą o założeniu własnej działalności. 

I tylko Raki urodzone 2-3 lipca mogą odbierać życie jako ciężkie, mogą mieć poczucie, że wszystko wokół nich zmienia się w szybkim tempie i niekoniecznie zgodnie z ich oczekiwaniami.

Czeka na Raka teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko pojąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Konstelacja Raka krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Odsuń wszystkie kłopoty na bok. Zbliżający się tydzień stanie się dla Raka szczególnie miły. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Merkurego że wykonanie zamiarów będzie nieznacznie opóźnione.