środa, maj 29, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na październik dla Wodnika Horoskop na październik dla Wodnika

 "Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle." Khalil Gibran

Dla Wodników październik będzie miesiącem udanych relacji z ludźmi, ożywionego życia towarzyskiego i kulturalnego. Wodniki mogą jednak mieć problemy z właściwym zrozumieniem innych ludzi, co może odbić się niekorzystnie na sprawach zawodowych. Mogą podpisać w tym miesiącu korzystne dla siebie umowy czy kontrakty, ale będą one owocem długich i trudnych negocjacji. 

W związkach Wodników w tym miesiącu może być różnie, z jednej strony namiętność i dobre relacje, a z drugiej problemy z porozumieniem w najprostszych sprawach. Mogą mieć poczucie, że partner jest zbyt zazdrosny i zaborczy. Wolne Wodniki w związku z tym nie będą teraz w nastroju do wiązania się z kimkolwiek na stałe. 

Wodniki urodzone na przełomie stycznia i lutego mogą mieć poczucie, że wszystko się opóźnia, trwa w zawieszeniu, obowiązki są przytłaczające i tylko zrobienie porządków w życiu może je od tego wybawić.

Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, toteż zwróć uwagę na ananasy, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się mocno utrudnione. Drobne problemy zdrowotne przed Wodnikiem. Zadbaj o siebie i nie przemęczaj się za dużo. Jedz więcej gruszek, to z pewnością pomoże przeżyć Wodnikowi nadchodzący tydzień. Nie przesadzaj z alkoholem. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Masz nikłą szansę znaleźć ważny, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne.