sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na październik dla Skorpiona Horoskop na październik dla Skorpiona

"Człowiek uczyni wiele, aby go kochano, uczyni wszystko, aby mu zazdroszczono." Mark Twain

W październiku Skorpiony będą miały wyjątkową łatwość porozumiewania się z ludźmi, ale także manipulowania innymi, powinny więc uważać, aby nie wykorzystywać swych zdolności w niecnych celach.  Na początku miesiąca będą miały w sobie silniejszą niż zwykle siłę przyciągania płci przeciwnej, będą się podobały i zwracały na siebie uwagę, zatem samotne Skorpiony mają szansę poznać co to miłość. Skorpiony pozostające w związkach będą miały dobry czas, ich miłość odżyje na nowo. 

Szczęście będzie też sprzyjać Skorpionom w finansach i sprawach zawodowych, będą miały odpowiednią siłę przekonywania, ale mimo wszystko mogą natykać się na trudności i każdą decyzję powinny starannie przemyśleć. Mogą też narzekać na nadmiar pracy i obowiązków. 

Skorpiony urodzone 3-6 listopada mogą mieć problemy ze zdrowiem, a w sprawach zawodowych mogą narzekać na zastój. 

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych roszad. Zbliżający się czas dla Skorpiona będzie ciężki spodziewaj się bardzo dużo roboty. Jedz znacznie więcej magnezu to z pewnością pomoże Ci przeżyć. Niewielkie problemy zdrowotne przed Skorpionem. Zadbaj o siebie i nie przemęczaj się zbytnio. Jedz większą ilość rzodkiewek, to z pewnością pomoże przeżyć Skorpionowi nadciągający czas. Nie przesadzaj z mięsem. Doświadczysz, że przez pomoc rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.