czwartek, lipiec 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Panna 23.VIII. - 22.IX.

Horoskop na październik dla Panny Horoskop na październik dla Panny

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień." Magdalena Samozwaniec

Panny w październiku nastawione będą na uczucia. Samotne Panny będą zabiegać o czyjeś względy lub będą robić wszystko, żeby kogoś poznać. Życie towarzyskie będzie się rozwijać, co będzie sprzyjać poznawaniu nowych ludzi, więc i o miłość będzie łatwiej. W związkach osobistych Panny będą wyjątkowo namiętne, choć jak zwykle będą to ukrywać. Mogą też być bardzo zaborcze i zazdrosne.  

W sprawach zawodowych mogą mieć trudności z podejmowaniem decyzji, dziać się będzie dużo i dobrze, ale zbyt wiele możliwości będzie dla nich problemem nie do pokonania. Będą w doskonałych relacjach z szefem i współpracownikami, będą miały talent do przeprowadzania rozmów biznesowych po swojej myśli. 

Panny urodzone 11-13 września mogą liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności i korzystne okoliczności. 

Panny urodzone 26-27 sierpnia mogą mieć poczucie, że ich życie zmierza donikąd, a wszelkie plany się rozmywają. 

Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Nadchodzący czas w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Panny wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. W zbliżającym się tygodniu spodziewaj się dużo nowych spotkań. Trafisz na kogoś, kto zmiesza twój spokój. Nie obawiaj się zbytniego zaangażowania. Jeżeli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie zamiarów może okazać się mocno utrudnione.