niedziela, czerwiec 23, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Lew 23.VII. - 22.VIII.

Horoskop na październik dla Lwa Horoskop na październik dla Lwa

"Pojawienie się prawdziwego geniusza możesz rozpoznać po tym, że wszystkie osły i nieuki jednoczą się przeciwko niemu." Jonathan Swift

Dla Lwów październik będzie miesiącem przede wszystkim życia towarzyskiego i kulturalnego. Niestety nie zawsze będą dobrze się rozumiały z innymi, więc może dochodzić do nieporozumień i konfliktów. Również w sprawach uczuć sprawy będą toczyć się jakby dwoma torami, z jednej strony Lwy będą namiętne i nastawione romansowo, a z drugiej rozmowy z najbliższą osobą mogą prowadzić do kłótni, co będzie pogarszać atmosferę w związkach. Muszą też uważać na romanse i skoki w bok, bo może się to dla związku źle skończyć. Samotne Lwy będą miały okazję do przygód i romansowania, ale wyraźnie będą wybierać niewłaściwe osoby.

W pracy w pierwszej połowie miesiąca mogą liczyć na sukcesy, ale w drugiej praca będzie sprowadzała się do wykonywania nudnych obowiązków.  

Lwy urodzone 3-6 sierpnia mogą mieć poczucie, że czas stanął, nic się nie układa i ich cierpliwość zostanie wystawiona na ciężką próbę. 

Księżyc w sekstylu z Merkurym spowoduje, że niedużo się wydarzy, stąd nie zaleca się na przyszły weekend obmyślać nic istotnego albo powiązanego z ogromnym trudem - zalecane jest nastroić się radośnie. Tydzień sprzyja robieniu porządków i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Dzięki odpowiedniemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Lew poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru.