środa, maj 29, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

Horoskop na październik dla Barana Horoskop na październik dla Barana

"Często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy." Lew Tołstoj

Barany w październiku będą często podejmować się trudnych wyzwań. Będą nastawione romansowo i będą miały wielkie powodzenie. Samotne Barany mogą poznać swoją drugą połowę, choć nie muszą być tego świadome. Barany pozostające w związkach mogą liczyć na lepszy czas, namiętne chwile, ale muszą uważać, by nie zaangażować się poza związkiem, co może grozić scenami zazdrości albo wręcz rozpadem związku. 

W sprawach zawodowych mogą otwierać się przed nimi nowe możliwości, ale muszą uważać, aby nie wpakować się w kiepskie interesy, które pięknie wyglądają. Muszą też zadbać o to, żeby nie łapać wszystkich srok za ogon naraz, bo ich siły nie są niewyczerpane.

Barany urodzone na przełomie marca i kwietnia mogą obecnie przeżywać w życiu istną rewolucję, mogą mieć poczucie, że nad niczym nie panują, a ich życie przypomina jazdę na karuzeli.

Nadciągający okres dla Barana będzie ciężki spodziewaj się bardzo dużo roboty. Jedz znacznie więcej owoców to z pewnością pomoże Ci przetrwać. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj w tym tygodniu uwagę na jagody, te owoce mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. W nadchodzącym tygodniu, nie odmawiaj sobie różnych przyjemności- wolny dzień czy wypad do kina, perspektyw dużo więcej. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną z dawna spodziewanych roszad.