czwartek, maj 30, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop na październik dla Strzelca Horoskop na październik dla Strzelca

 "Marzenia się spełniają. Bez tej możliwości natura nie podburzałaby nas do posiadania ich." John Hoyer Updike

W październiku czeka Strzelce sporo wyzwań. Będą być teraz nastawione pokojowo do wszystkich, będą w dobrych relacjach z ludźmi, będą potrafiły powściągnąć swój wrodzony brak taktu i zagrać dyplomatycznie, więc z trudnościami sobie poradzą. Wykorzystają każdą piękną chwilę jesieni do wyjazdów i uprawiania sportów.

W związkach Strzelców do głosu może dojść teraz zazdrość i namiętność, muszą uważać, aby nie wchodzić w romanse, nie flirtować, bo mogą urazić stałych partnerów. Samotne Strzelce będą pełne energii, z łatwością będą wchodzić w romanse i przygody, a niektóre z nich mogą trafić teraz na swoją drugą połowę. 

Sprawy zawodowe nie będą przysparzać większych problemów, ale też trudno będzie liczyć na wielkie sukcesy w pracy.

Strzelce urodzone między 25-26 listopada powinny uważać, aby nie wchodzić w podejrzane interesy oraz powinny unikać alkoholu i innych używek. 

Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Zmiana położenia Neptuna w znaku Strzelca która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Gdy Twoje wcześniejsze działania nie sprawiły po dziś dzień żadnych nawet minimalnych skutków, będzie to dla Ciebie objawem, iż być może podążasz w złym kierunku i już pora, aby zmienić myślenie. Ten tydzień dla Strzelca będzie trudny czeka Cię bardzo dużo pracy. Jedz dużo więcej magnezu to z pewnością pomoże Ci przeżyć.