sobota, lipiec 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Byk 21.IV. - 21.V.

Horoskop na październik dla Byka Horoskop na październik dla Byka

"Pamiętaj, co masz do zrobienia i zapomnij, czego już dokonałeś." Marie von Ebner-Eschenbach

Byki w październiku oddadzą się swoim pasjom. Będą mocno zajęte działaniami artystycznymi, w ostateczności mogą pokusić się o nowy wystrój domu. Jesienne barwy będą prowokować do spacerów po lesie i zbierania grzybów. 

W sprawach uczuć mogą liczyć teraz na wielkie namiętności, romanse o burzliwym przebiegu, a w stałych związkach partner będzie dla nich nowym wyzwaniem. Wolne Byki mogą teraz poznać kogoś interesującego. 

Uczucia nie przesłonią Bykom spraw zawodowych. Mogą oczekiwać w tym miesiącu udanych negocjacji, korzystnych umów. Na szczególne szczęście w interesach mogą liczyć Byki urodzone od 9 do 11 maja. Będą miały dużą siłę przebicia, mogą mieć nowe fantastyczne propozycje zawodowe.

Byki urodzone w pierwszych dniach maja mogą przeżywać jednak poważne trudności w kwestiach zawodowych i finansowych, a także w sprawach zdrowia.  

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie postanowień może okazać się nieco ułatwione. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W nadchodzącym okresie dzięki układzie planet Księżyca i Uranu spodziewaj się więcej miłości i nauki.