piątek, maj 31, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na październik dla Koziorożca Horoskop na październik dla Koziorożca

"Patrzyć bez zawiści, jak inni osiągają sukcesy, do których samemu się dąży, to wielkość." Marie von Ebner-Eschenbach

Dla Koziorożców październik będzie miesiącem pracy i dobrych interesów. Mogą nawiązać teraz znajomości, które zaprocentują w przyszłości. Pracy i zleceń będą miały dużo, co będzie je bardzo cieszyć, ale czasem mogą mieć problemy z wywiązywaniem się z nich, bo zbyt dużo będą na siebie brały. Warto więc przed przyjęciem nowych obowiązków zastanowić się, czy starczy im sił. Powinny czasem zafundować sobie wycieczkę do lasu lub spacer po parku, bo nie samą pracą człowiek żyje.

W związkach Koziorożców zapanuje atmosfera zmysłowości. Również w sprawach codziennych w związkach zapanuje harmonia i porozumienie. Samotne Koziorożce mogą teraz oczekiwać romansów, mogą poznawać nowych ludzi. 

Koziorożce urodzone na przełomie grudnia i stycznia mogą teraz przeżywać wstrząsy życiowe, wszystko wokół nich będzie się zmieniać, niekoniecznie zgodnie z ich oczekiwaniami. 

Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec