czwartek, lipiec 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Horoskop na październik dla Bliźniąt Horoskop na październik dla Bliźniąt

"Klęski się zdarzają. Nikt ich nie uniknie. Dlatego czasem lepiej przegrać bitwę o swoje marzenia niż zostać pokonanym, nie wiedząc, po co się walczyło." Paulo Coelho

Październik będzie dla Bliźniąt miesiącem urozmaiconego życia towarzyskiego, spotkań z przyjaciółmi i imprez kulturalnych. Bliźnięta będą poznawać ludzi, co może mieć zbawienny wpływ na ich życie zawodowe. A to im się przyda, bo październik będzie obfitował w wielkie wyzwania, z którymi niełatwo będzie się uporać. Mimo to znajdą czas na plotki i pogaduszki przy kawie w ramach pracy. 

W tym zawodowym i kulturalnym zamęcie ciężko im będzie znaleźć czas na życie uczuciowe, co partner może odebrać jako odrzucenie. Warto więc będzie zadbać o związek i o partnera, aby nie urządzał scen zazdrości. Samotne Bliźnięta będą otoczone dużą ilością adoratorów i chętnie będą wdawać się w amory, ale tylko, gdy będą się one łączyć z pracą lub życiem towarzyskim. 

Bliźnięta urodzone 24-25 maja mogą mieć poczucie zwiększonego chaosu w życiu, powinny też uważać na alkohol i inne używki. 

W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wola spotkania i tym razem mają możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody. Zbliżający się czas ofiaruje Ci dobra pracę oraz bardzo dobre powiązania z kierownictwem oraz z sąsiadem, dbaj szczególnie o ich zadowolenie. W nadchodzącym tygodniu, nie zabraniaj sobie dużych uciech- wolny dzień albo nowa torebka, perspektyw dużo więcej. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 17. 

 

 

Więcej w tej kategorii: Baran 21.III. - 20.IV. »