czwartek, maj 30, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop na październik dla Wagi Horoskop na październik dla Wagi

"Porwać może tylko taka praca, w której się odczuwa świadome lub nieświadome piękno." Henryk Ferdynand Kaden

Wagi w październiku będą prowadzić bardzo ożywione życie towarzyskie i uczuciowe. Zaangażują się w życie kulturalne i będą brać udział w wielu imprezach. Wagi zajmujące się sztuką będą teraz mieć natchnienie, będą odbierać wszystko w kategoriach piękna i estetyki. W sprawach zawodowych będą dobrze się sprawdzać tam, gdzie potrzebna będzie ich wrodzona dyplomacja i talent rozjemczy, mogą jednak często mieć do czynienia z trudnymi wyzwaniami, a także skłonność do rzucania się na zbyt wiele zadań naraz. 

Wagi będą w tym miesiącu chętnie flirtować i romansować, choć romanse mogą być nie do końca satysfakcjonujące. Wagi w związkach mogą narazić się na zazdrość partnera, który będzie teraz źle patrzał nawet na najbardziej niewinne flirty. 

Wagi urodzone 3-5 października mogą przeżywać wstrząsy życiowe, trudne chwile i mogą mieć poczucie zagrożenia. 

Ważne jest zacząć zwracać uwagę na przeobrażenia, które widać nieomalże w każdej chwili życia, dzięki temu najbliższe tygodnie nie staną się identyczne. Księżyc ułoży się w takim układzie względem Marsa że zrealizowanie planów okaże się nieznacznie przyspieszone. Początek nachodzącego okresu w pracy to dla Wagi doznanie zniechęcenia i niedosytu motywacji, dlatego należy zatroszczyć się o odpoczynek. Saturn obdarzy się wyjątkowym wdziękiem. Wykorzystaj to i wyłaź znacznie częściej z mieszkania, zapamiętaj że e-mail nie zastąpi spotkań na Live. Przygotuj się na ogromne podarunki. Będziesz mieć okazję poznać wspaniałą osobę, która ogromnie wpłynie na Ciebie.