poniedziałek, maj 20, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na październik dla Ryb Horoskop na październik dla Ryb

"Kiedy chcesz coś osiągnąć rozejrzyj się dookoła, zastanów się i pomyśl, czego dokładnie chcesz. Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami. "Paulo Coelho

W październiku samotne Ryby mogą poznać kogoś bardzo ekscytującego i tajemniczego, z kim przeżyją namiętny romans. Ryby pozostające w stałych związkach czeka wiele miłych chwil z partnerem, natomiast powinny uważać i nie angażować się w romanse na boku, bo partner będzie wyjątkowo zazdrosny, a związek trudno będzie potem odbudować. 

W pracy Ryby będą bardzo zaangażowane w to, co robią, pełne energii, tryskające dobrymi pomysłami, stawią czoła nawet największym przeszkodom i z łatwością je pokonają. Mogą liczyć na awans, podwyżkę lub wpadną na pomysł założenia własnej działalności.  

Ryby urodzone 21-22 lutego będą błądzić w ciemnościach, nie będą wiedziały czego chcą, a na dodatek grozi im popadnięcie w nałogi, a jedynym lekarstwem może okazać się medytacja czy świadome śnienie, bo wszelkie racjonalne działania nie będą przynosić spodziewanych efektów

Ten tydzień dla Ryby to zaczątek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub informacji. Pij mniej soków, pamiętaj że, płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W nadchodzącym tygodniu spodziewaj się znacznie więcej nowych kontaktów. Trafisz na kogoś, kto naruszy twój spokój. Nie obawiaj się zbytniego zaangażowania. Masz nikłą nadzieję odszukać istotny, brakujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja praca.

Więcej w tej kategorii: « Wodnik 20.I. - 18.II.