piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop dla Koziorożca Horoskop dla Koziorożca

„Dawanie jest miłością - oczekiwanie odwzajemnienia może być egoizmem”. Kazimierz Nowacki

Koziorożce w tym miesiącu przeżyją rozkwit w uczuciach, w związkach zapanuje zmysłowość, ale równocześnie nie do końca będzie oczywiste co właściwie Koziorożce czują, warto więc będzie jasno postawić sprawy. Samotne Koziorożce mają szansę na miłość, ale muszą uważać, żeby nie popsuć wszystkiego nieuważnym działaniem.

W sferze zawodowej Koziorożce wykażą się intuicją, ale ich działania będą nastawione przede wszystkim na osiągnięcie sukcesów i zrobią wiele dla prestiżu i władzy. Tymczasem wiele spraw może się układać nie po ich myśli, w rozmowach biznesowych będą zachowywać się jak słoń w składzie porcelany, ciężko będzie im się zdobyć na dyplomację, która teraz może okazać się niezbędna.

Koziorożce urodzone 1-4 stycznia mogą przeżywać poważny kryzys w wielu dziedzinach życia, będą miały mnóstwo decyzji do podjęcia, bo konieczne będą duże zmiany.

 

Odsuń wszyściutkie trudności na dalszy plan. Ten tydzień będzie dla Ciebie nadzwyczaj miły. Poniedziałek w pracy nie będzie wróżył zbyt wielu pozytywnych rzeczy, aczkolwiek pozytywna energia Wenus sprawi zaskakującą niespodziankę pod koniec tygodnia. Wolne chwile dzięki oddziaływaniu Merkurego i Marsa to powrót wspomnień z dawnych lat. Środek następnego tygodnia powinien być dla person o znaku Koziorożca pozytywny w życiu zawodowym, sporo spraw będzie się układać po ich myśli. W najbliższych dniach uświadomisz sobie, że niewątpliwie Świat należy do Ciebie. Bez specjalnych wysiłków przekonasz współpracowników do swoich pomysłów. Twoje przemyślane plany będą bezbłędne. Chwyć przysłowiowego byka za rogi i działaj! Siła wewnętrzna i uśmiech będą gwarancją sukcesu w najcięższych chwilach. Nadciągający okres dla Koziorożca okaże się ciężki spodziewaj się dużo pracy. Spożywaj znacznie więcej owoców to zdecydowanie pomoże Ci przetrwać.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec