piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop dla Raka Horoskop dla Raka

"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu." z filmu "Rocky"


W lutym Skorpiony będą miały sporą intuicję, która pomoże im przetrwać miesiąc bez szwanku. Przy tym będą dość łagodne, spokojne, nastawione na dyplomatyczne rozwiązywanie problemów i konfliktów. W drugiej połowie miesiąca mogą mieć problemy z porozumiewaniem się z ludźmi, mogą zupełnie opacznie rozumieć otoczenie.
Również w sprawach zawodowych wykażą się umiejętnością łagodnego załatwiania spraw, co może przynieść im spore korzyści. Zwłaszcza Skorpiony urodzone 3-5 listopada liczyć na przebłyski szczęścia, może nawet warto będzie zagrać w totka.

W związkach Skorpiony poddadzą się uczuciom, pozwolą sobie na miłość i zaufanie, dzięki czemu będą mogły przeżyć całkiem miłe chwile z partnerem. Samotne Skorpiony jednak będą patrzeć na świat zbyt pragmatycznie, by zakochać się naprawdę.

Skorpiony urodzone między 15 i 16 listopada mogą spodziewać się trudnych chwil, problemów ze zdrowiem, zastoju w pracy zawodowej.

 

 

Ludzie spod znaku Skorpiona muszą uzbroić się w niemało konsekwencji albowiem ten przymiot pomoże im w osiągnięciu zaplanowanych zadań. Przez parę zbliżających się 24 godzin potencjał Skorpiona szalenie osłabnie, natychmiast popędź do najbliższego hipermarketu po jakieś tabletki i owoce. Dobre odżywianie się to podpora promiennego samopoczucia. Odsuń wszyściutkie zmartwienia na dalszy plan. Zbliżający się piątek będzie dla Ciebie wyjątkowo łaskawy. Nadchodzące dni to dobry czas na odpoczynek w gronie rodzinnym. Warto również zwrócić uwagę na swoje samopoczucie, bowiem w nadchodzących dniach ciśnienie nie towarzyszy pogodnemu nastrojowi. W środku weekendu osobę spod znaku Skorpiona czeka zadziwiająca nowina. ?Pamiętaj bardzo często pierwotne odczucie co do nieznanej postaci może być nieprawdziwe, więc utrzymaj uwagę.