czwartek, lipiec 18, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Strzelec 22.XI. - 21.XII.

Horoskop dla Strzelca Horoskop dla Strzelca

"Szczęście nie jest stacją, do której przyjeżdżasz, lecz sposobem podróżowania." Margaret Lee Runbeck


Strzelce, jeśli tylko praca i rodzina na to pozwolą, spędzą czas przede wszystkim na uprawianiu sportów zimowych. Przy okazji będą uprawiać życie towarzyskie. Ale powinny uważać na przeziębienia, bo zdrowie może im w tym miesiącu przypomnieć o sobie.
W pracy będą miały dobry czas na spotkania biznesowe, rozmowy z kontrahentami otworzą przed nimi nowe horyzonty, przyszłość będzie im się jawić na różowo.

W związkach Strzelce będą wyjątkowo komunikatywne, łatwo będzie się z nimi dogadać, ale mogą czuć się przytłoczone praktycyzmem partnera. Samotne Strzelce będą prowadzić urozmaicone życie uczuciowe i być może znajdą teraz pokrewną duszę, mają szansę spotkać miłość swego życia.

Strzelce urodzone 27-28 listopada mogą mieć poczucie, że ich życie się zawiesiło, nic się nie będzie posuwać do przodu, mogą też mieć skłonność do nadużywania alkoholu i innych używek.

 

Dla partnerów zakochanych pozytywna przepowiednia: nadejdzie poprawa w Waszych wzajemnych stosunkach. ?W najbliższym tygodniu warto wykazać się w pracy. Merkury w połączeniu z Wenus sprawią, żeby ktoś docenił Twój trud. Sobota to z kolei czas jedynie dla Ciebie, skorzystaj z tego jak najbardziej. ?Nie patrz na resztę, rób co do Ciebie należy. Zazdrośni mogą przeszkodzić w tym, aczkolwiek specyficzne położenie Saturna pomoże Ci i wygrasz tą walkę. ?Strzelecl odznacza sie nieugiętością która po raz kolejny umożliwi mu mu odnaleźć się. Drogi Strzelcu nie zapominajże Twój styl życia jest speciajlny, nie odrzucaj go. ?Jeżeli coś popsuło się w życiu prywatnym Strzelca to z nadchodzącymi tygodniami rozpocznie się świeży, pozytywny temat.