piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Waga 23.IX. - 23.X.

Horoskop dla Wagi Horoskop dla Wagi

"Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale po co ryzykować?" Ronald Reagan


Luty będzie dla Wag miesiącem ożywionego życia towarzyskiego. Mogą mieć wiele nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu, a ferie zimowe i czas karnawału będą sprzyjać poznawaniu nowych ludzi. Dzięki temu samotne Wagi będą teraz sporo romansować, flirtować i mogą się zakochać. Sporo z nich może teraz poznać tę szczególną osobą, z którą będą chciały spędzić życie. Natomiast Wagi pozostające w związkach będą również nastawione na uczucia, ale porozumienie w związku może być trudne, partner będzie nadawał na innych falach.
W kwestiach zawodowych mogą mieć teraz dobry czas, spotkania biznesowe mają szanse przynieść oczekiwane efekty.

Wagi urodzone 3-7 października mogą napotykać na wiele przeszkód, w wielu dziedzinach życia mogą przeżywać kryzys i tylko otwarcie na zmiany może je uratować. Niestety trzeba będzie podjąć trudne decyzje.

 

Waga będzie w niekończącym się biegu, aktywność Wagi w tym tygodniu wielce przekroczy poziom stu procent. Odsuń wszyściutkie zmartwienia w zapomnienie. Ten piątek będzie dla Ciebie szczególnie łagodny. ?W najbliższym tygodniu warto wyróżnić się w pracy. Merkury w połączeniu z Wenus zatroszczą się o to, by ktoś docenił Twój wysiłek. Weekend to wreszcie czas tylko dla Ciebie, skorzystaj z niego ja najwięcej. Przez parę nadchodzących dób operatywność Wagi wyjątkowo osłabnie, ekspresowo idź do sklepu po witaminę E i owoce. Stosowne menu na stole to fundament dobrego nastroju. Będzie to tydzień pełen wielu wymagających postanowień, dlatego należy z dużą uwagą podchodzić do przedstawianych propozycji .