piątek, maj 24, 2024
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop dla Wodnika Horoskop dla Wodnika

„Nasze słowa posiadają skrzydła, lecz często lecą nie tam, gdzie chcemy.” George Eliot

Wodniki w lutym będą tryskać zdrowiem i energią, ich nietuzinkowe pomysły będą dla wszystkich urozmaiceniem. Gorzej natomiast będą sobie radzić ze sprawami praktycznymi, zanadto będą bujać w obłokach. Może im to przeszkadzać w pracy, bo mimo, że rozmowy z klientami będą się odbywać z dobrej atmosferze, a sprawy będą się układać pomyślnie, to nie będzie widać wymiernych efektów ich pracy.

Wolne Wodniki będą teraz poznawać sporo nowych ludzi, będą nastawione na romanse i flirty, ale ciężko będzie im się zdecydować co do obiektu westchnień. Jeśli jednak wybiorą kogoś, to mają szansę na wielką miłość. W stałych związkach uczucia będą rozkwitać, porozumienie i przyjaźń umocnią emocjonalne więzy.

Wodniki urodzone 12-13 lutego mogą przeżywać okres stagnacji, nic w życiu nie będzie im się układało tak, jakby chciały, a do tego przytłoczą je codzienne obowiązki.

Wodnik to osoba o gigantycznej kreatywności, pełen dodatniej energii, nie umiejący wytrzymać w stałym miejscu, taka jego natura. Jeżeli będzie pamiętać o tym co naprawdę ważne w jego życiu uda mu się zaliczyć następny czas do udanych. Zbliżający się tydzień to odpowiedni moment na zakupy. Paskudna pogoda odbije się znacznie na twoim optymizmie. Planety w tym tygodniu będą Ci sprzyjać. Wenus i Saturn spowodują, że osiągniesz duży sukces w sferze miłosnej, więc warto się starać. Najbliższy czas będzie jeszcze jednym smutnym czasem w życiu Wodnika. Równocześnie będzie to wyjątkowo produktywny czas, Wodnik będzie koniecznie musiał zająć się wszystkimi sprawami które do tej pory odkładał na później. 

Więcej w tej kategorii: Koziorożec 22.XII. - 19.I. »