środa, grudzień 06, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Baran 21.III. - 20.IV.

Horoskop na listopad dla Barana Horoskop na listopad dla Barana

„Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.”Fiodor Dostojewski

W kwietniu Baranie możesz spodziewać się wielu szczęśliwych okazji i chwil. Staniesz się pełny energii, optymizmu i chęci do życia. Wiosna sprawi, że Twoje działania będą dynamiczne. Mnóstwo radości będziesz czerpał ze swoich codziennych czynności i obowiązków. Przygotowania do świąt i porządki nie sprawią Tobie żadnych problemów.

Wszystko będzie układać się pomyślnie i bez niespodziewanych sytuacji. W Niedzielę Wielkanocną możesz odczuć chwilowy kryzys, poczuć się zmęczony, a rodzinna atmosfera działać Tobie będzie na nerwy. W lany poniedziałek nastrój się poprawi, będziesz już Baranie towarzyski i dowcipny, z chęcią oblewać będziesz wodą każdego, kto się Tobie nawinie pod rękę. Uznasz to za bardzo śmieszne i dobrze się będziesz przy tym bawić.

W sprawach zawodowych możesz liczyć na atrakcyjne propozycje współpracy, które przyniosą Ci korzyści na długi czas. Możliwości będzie teraz sporo, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji warto się na chwilę zatrzymać i wszystko dokładnie jeszcze raz przeanalizować. Może się okazać, że ktoś będzie chciał Cię wykorzystać lub oszukać.

Wiosna będzie sprzyjać sprawom uczuciowym. W stałych związkach podniesie się temperatura, relacje z partnerem układać się będą teraz idealnie. Jeśli nadal pozostajesz bez pary będziesz miał teraz Baranie wiele okazji, by to zmienić. Staniesz się skłonny do podbojów i romansów.

Dla Barana nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą zabrać Ci dużo mocy. Baranowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza.