czwartek, 16 maj 2019 19:29

Koziorożec 22.XII. - 19.I.

Horoskop na listopad dla Koziorożca Horoskop na listopad dla Koziorożca

"Chleb szczęścia posmarowany jest masłem z obu stron."   Przysłowie francuskie

Koziorożcu, w kwietniu będziesz miał zmienny nastrój i dość często popadał w melancholię. Duży wpływ będzie miała na to zmienna pogoda, która wywoła u Ciebie zmęczenie i osłabienie. Początek miesiąca przyniesie zastój, który trzeba po prostu przeczekać. Druga połowa kwietnia przyniesie jednak oczekiwaną poprawę, szczególnie Twój nastrój w tym czasie się ożywi i polepszy. Odzyskasz Koziorożcu dobry humor i z radością zaczniesz spoglądać w przyszłość.

Także relacje z innymi zaczną układać się bardziej harmonijniej.

Przygotowania do świąt mogą sprawiać Ci pewne trudności, dlatego sprawiedliwie podziel obowiązki między wszystkich domowników. W Niedzielę Wielkanocną pozwól sobie na chwilę wytchnienia i odpoczynku. Nie przejmuj się, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem. Najważniejsze, by cieszyć się ze świątecznej atmosfery.

W uczuciach będziesz Koziorożcu teraz bardzo romantyczny, uczuciowy i sentymentalny. Jeśli nadal jesteś samotny, będziesz teraz wyjątkowo tęsknił za bliskością drugiej osoby. Masz szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego i wymarzonego.

W stałych związkach możesz spodziewać się odnowienia uczuć i doskonałego porozumienia z partnerem.

W sprawach zawodowych najlepiej będzie, jeśli wstrzymasz się z nowymi przedsięwzięciami i projektami. Lepiej skupić się na wypełnianiu codziennych obowiązków, a także wykazać się systematycznością i cierpliwością.

Natura Koziorożca spowoduje w pierwszych daniach nadchodzącego okresu mnóstwo trosk, wszyściuteńko może się odwrócić pod koniec tygodnia. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości.

Zobacz także: horoskop dzienny koziorożec

© 2013-2020 by SN2.EU