wtorek, listopad 28, 2023
czwartek, 16 maj 2019 19:29

Ryby 19.II. - 20.III.

Horoskop na listopad dla Ryb Horoskop na listopad dla Ryb

„Kiedy człowiek się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie.”  Nicholas Sparks

W tym miesiącu będziesz Rybo sentymentalna i wrażliwa. Z trudem będziesz radzić sobie z codziennymi obowiązkami. Wiosenna aura nastroi Cię uczuciowo, sprawiając, że staniesz się jeszcze bardziej delikatna. Tymczasem wokół Ciebie sporo się będzie działo, sytuacje wymagać będą podejmowania decyzji. Wiosenno-świąteczne porządki mogą sprawić Tobie problemy, dlatego zdecydujesz się wszystko przełożyć na ostatnią chwilę.

Lepiej jednak zrobić sobie listę porządków i realizować ją zgodnie z założeniem i systematycznością. Może się bowiem okazać, że spraw pozostawionych na ostatnią chwilę jest po prostu za dużo i wywoła to tylko niepotrzebny stres i napięcie. Niedziela Wielkanocna upłynie zgodnie z wszelkimi tradycjami, czuć będzie w powietrzu tą świąteczną i niepowtarzalną atmosferę.

Rybo, jeśli nadal poszukujesz swojego życiowego partnera, masz dużą szansę zakochać się w sposób bardzo romantyczny i sentymentalny. Masz jednak teraz szczególne tendencje, by idealizować poznane osoby, co może przynieść w późniejszym czasie duże rozczarowanie.

W stałych związkach partner będzie miał spore trudności z odgadnięciem Twoich pragnień i myśli, do czego przyczyni się dużej mierze Twój nostalgiczny i zmienny nastrój. Powinieneś więc skonkretyzować swoje oczekiwania.

W sprawach zawodowych lepiej poczekać z podejmowaniem ważnych decyzji do ostatniego tygodnia miesiąca. Wtedy też będziesz realniej spoglądać Rybo na rzeczywistość. Na dobry czas możesz liczyć, jeśli zajmujesz się sztuką lub muzyką.

Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Konstelacja Ryby ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie codzienne. Aby rozwiązać niedobre sploty wydarzeń na uczelni Ryby powinien uspokoić się, wtedy dopiero wszystko nabierze świeżego światła. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego.