czwartek, 16 maj 2019 19:29

Wodnik 20.I. - 18.II.

Horoskop na listopad dla Wodnika Horoskop na listopad dla Wodnika

"Niewątpliwie praca prowadzi do dobrobytu, ale to lenistwo daje poczucie szczęścia."  Paweł W. Płócienniczak

W kwietniu będziesz Wodniku pobudzony, pełen energii i chęci do działania. Wiosna doda Tobie sił i sprawi, że życie wyda Ci się wyjątkowo piękne. Staniesz się spontaniczny i żywiołowy. Problem może sprawić Ci jednak systematyczna i regularna praca.

Przygotowania do świąt również nie przebiegną najlepiej. Z chęcią przerzucisz swoje obowiązki na innych, a sam zajmiesz się tym co najprzyjemniejsze, czyli wymyślaniem co ugotować, żeby zaskoczyć innych swoją kreatywnością i pomysłowością. W Niedzielę Wielkanocną możesz czuć się przytłoczony siedząc przy stole w gronie osób, które nic nowego nie mogą wnieść w Twoje życie. W lany poniedziałek pozwolisz sobie jednak na więcej swobody i ruchu.

W uczuciach możesz spoglądać na innych przez różowe okulary. Jeśli nadal pozostajesz bez pary, masz okazję, by zakochać się w kimś interesującym i tajemniczym. Może się jednak okazać, że owa tajemniczość wypływa z faktu, że ta osoba jest już związana z kimś innym.

Skłonność do wchodzenia w trójkąty przysporzy Tobie znacznych kłopotów w przyszłości, lepiej więc, byś spróbował nie żyć złudzeniami.

W stałych związkach możecie mieć trudności w porozumiewaniu się z partnerem, a także mijać w oczekiwaniach.

W sprawach zawodowych trudno będzie Ci działać regularnie i praktycznie. Możesz spóźniać się do pracy, nie wywiązywać się w terminie ze zobowiązań i nadużywać odpowiedzialności. Zastanów się jednak, czy szef będzie to długo tolerował, jego cierpliwość może się w końcu wyczerpać.

Mentalność Wodnika przyniesie w pierwszej części nadchodzącego okresu wiele kłopotów, wszyściuteńko może się odmienić pod koniec tygodnia. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Dla Wodnika nadchodzący czas to okres dającego się przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Osoby nie będące w związku spod znaku Wodnika w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie postanowień okaże się bardzo ułatwione.

© 2013-2020 by SN2.EU