czwartek, 16 maj 2019 19:29

Skorpion 24.X. - 21.XI.

Horoskop na listopad dla Skorpiona Horoskop na listopad dla Skorpiona

"Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.” Paulo Coelho

Skorpionie, kwiecień będzie dla Ciebie miesiącem radosnego ożywienia. Wiosna, rozkwitające kwiaty, śpiewy ptaków za oknem sprawią Tobie wiele radości. Odczujesz przypływ sił fizycznych i z prawdziwym zaangażowaniem będziesz działać na rzecz spraw zawodowych i domowych. Już w pierwszych dniach miesiąca weźmiesz się za generalne porządki, które sprawią Ci sporo przyjemności.

Święta spędzisz w ciepłej i rodzinnej atmosferze, przy obficie zastawionym stole. Drugi dzień świąt spędzisz wśród ludzi, możesz także nawiązać nowe znajomości. W uczuciach nastąpi znaczne ożywienie. W stałych związkach możesz liczyć na wzajemność partnera, który będzie dla Ciebie teraz wyjątkowo ciepły i serdeczny. 

Z chęcią okazywać Ci będzie zainteresowanie i uczucia. Jeśli nadal pozostajesz samotny, możesz oczekiwać pomyślnego rozwoju sytuacji i związania się z kimś wyjątkowo atrakcyjnym. Będzie to także spowodowane tym, że na ludzi spoglądać będziesz mniej krytycznie niż zawsze. 

Do pracy będziesz Skorpionie chodzić z przyjemnością. Rozwiązywanie jakichkolwiek problemów zawodowych okaże się dla Ciebie wyjątkowo proste i szybkie. Warto, byś podejmując decyzje kierował się swoją intuicją, która będzie teraz wyjątkowo wyostrzona i trafna. Natomiast nie jest to dla Ciebie zbyt korzystny czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, lepiej skupić się na codziennych zobowiązaniach.

Skorpionowi słabo będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 23. Choćby niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz dużym modyfikacjom zamiarów. Zapamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor żółty, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

© 2013-2020 by SN2.EU